Kartlardaki Hızlı Peugeot 3008 GTI SUV

Peugeot’un yeni 3008 SUV’si, mevcut GT tasarımının (resimde) üzerinde oturmak için sıcak bir GTI sürümü alabilir. 3008 GTI, Peugeot’un yeni SUV’sine çok daha pahalı araçlar düşünen alıcıları cazip hale getirmek için, açık donanımlı bir amiral gemisi modeli olarak çeşitliliğe girecekti.
3008 GTI sorulduğunda, 3008 iş yöneticisi Marion David, Car Express’e, “GT şimdilik en hızlı sürümdür, ancak son derece iyi yaparsa, üst düzey bir versiyona bakacağız. İnsanlar çok daha pahalı araçlardan ve hala büyük performansı istiyorlar. ”
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

• Şimdi satın alınacak en iyi sıcak hatchback’ler
Peugeot 3008, aynı şekilde 308’in temelini oluşturan EMP2 platformuna oturuyor, bu da şasinin çoğunun ve güç aktarma organlarının 308 GTI sıcak kapağından getirilebileceğini ima ediyor. Bu, aynı 267bhp 1.6 litrelik turbo benzin kullanılabilir. Potansiyel bir GTI tasarımı da aynı şekilde şasisi Peugeot Sport tarafından taşıma dahil çok daha fazlası için ayarlanmış olacaktır.
Aracın arkasının öne farklı bir renk boyadığı, belirli 3008 modellerde sunulan ‘Coupe Franche’ üniforması ile, Hot 3008’in aynı tedaviyi alması muhtemeldir, aynı şekilde 208 GTI’da görülür. 308 GTI.
Daha önce bildirdiğimiz gibi, iş, otomobilleri için sıcak halo tasarımları portföyü geliştirmeye başladığı için Peugeot serisinde HOT 2008 GTI’sına katılacaktı.
3008 SUV’nin sıcak bir versiyonu İngiliz alıcılarla iyi düşebilir mi? Bize yorumlarda söyleyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *