Vauxhall Adam,

Vauxhall, Tiny ve Fiat 500’ü kendi oyunlarında yenmeyi amaçlayan bir şehir arabası olan Adam’ı açıkladı. Zarif tasarımı, premium malzemeleri, yüksek teknoloji gadget’ları ve kişiselleştirme için büyük kapsamı ile bu, şirketin yıllar içinde çok heyecan verici yeni bir modeli.
Vauxhall, bir milyondan fazla farklı olası trim ve renk kombinasyonu kullanarak rakiplerini gölgede bırakmayı hedefliyor. GM Europe tasarım başkan yardımcısı Mark Adams, “Bu segmentteki başka hiçbir araba Adam kadar kişiselleştirilemez. Orada iki özdeş Adam bulmanız pek olası değil. ”
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Kombinasyondan bağımsız olarak, Vauxhall’ın kısa sürenin zarif kısmını çivilediği açıktır. Kapı kollarının etrafındaki özellik çizgisi Astra GTC’den kaldırılırken, kanatlar ve kartal gözlü farlardaki bıçak kırışıklığı da imza Vauxhall tasarım ipuçlarıdır. Adam logosuna sahip sargılı ön cam ve kesme A ve C sütunları benzersizdir ve sonuç, pazarın bu stil güdümlü ucunda kendi başına tutabilen bir görünümdür.
Premium hissi arttırmak için, tavan döşemesi gece gökyüzünü simüle eden LED’lerle noktalı bir tasarıma yükseltilebilir-Rolls-Royce Phantom’un bu tarafı benzer bir şey kullanmaz. Alternatif olarak, tavan döşemesini Sky Mavi veya damalı bir bayrakla bitirebilirsiniz. Sonra Adam’a bir sınıfa dokunmaya yardımcı olan parlak paneller ve yumuşak dokunuşlu çizgi var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *