Subaru Outback, Black & Fildişi Özel Baskı Tasarımı

Subaru, bu Eylül ayında İngiltere’de sadece 50 birimle sınırlandırılacak yeni bir özel baskı taşıyacak.
Outback Black & Fildişi olarak adlandırılan alıcılar, iç deri döşeme kombinasyonunun yanı sıra farklı bir dış renk ve çok sayıda temel ekipman alacaklar.
• Satışta En İyi Emlak Araçları 2017
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

Outback Black & Fildişi, tam LED farlara ve 18 inç alaşım jantlara eşleştirilen kristal siyah silika olarak anlaşılan yeni bir siyah boya yüzeyi alır. Buna karşılık, kabin gösterge tablosunda siyah vurgularla beyaz benzeri fildişi deri ile tamamlanır.
Ekipman açısından, Outback Black & Fildişi, Subaru’nun görme çarpışması kaçınma sistemi ile donatılmıştır – ön camın tepesine yerleştirilen iki kamera, otomatik acil frenleme gibi özelliklere izin verir.
Başka yerlerde, araç ısıtmalı ön koltuklar, bir elektrikli bagaj kapağı, bir arka görünüm kamerası ve Subaru’nun StarLink bilgi -eğlence sistemi toplamıyla uydu. Outback’in off-road kimlik bilgileri, seçilebilir sürüş modları ve tepe iniş kontrolü ile artırılır.
Outback’in temel dizisi üç araç güçlü olsa da, Black & Fildişi spesifikasyonu iki versiyonda sağlanacak-ayrıca kesimi kaçıran giriş seviyesi 2.0 litrelik dizel el kitabı. Lineartonic CVT şanzımanlı 2.5i benzin için maliyetler 33.545 £ ‘dan başlarken, 2.0 litrelik dizel de CVT şanzımanı ile 35.545 £’ dan sunuluyor.
Subaru Outback Black & Fildişi hakkında ne yapıyorsunuz? Yorumlarda anlayalım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *