LA’da

Jaguar’da ortaya çıkan ilk yeni ‘orijinal’ Jaguar XKSS D-Type, Los Angeles’taki Peterson Otomotiv Müzesi’nde tam olarak 1957 spesifikasyonuna üretilen dokuz XKSS D-Types’ın ilkini ortaya çıkardı, 2016 LA Motor Show.
Her otomobil, Jaguar Classic tarafından el ile inşa edilecek ve bir dönem ve modern tekniklerin bir kombinasyonu kullanılarak tahmini 10.000 insan saati alacak. Dokuz örneğin de zaten 1 milyon £ ‘ı aşan fiyat etiketleri ile satıldı ve alıcılar 2017 boyunca arabalarını alacak.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

Jaguar’ın ürettiği ikinci devam modeli-2014 yılında Marque, orijinal özelliklerine sadık altı klasik E-tipi ışık ağırlığı yarattı ve bu projeden öğrenilen dersler buna uygulandı.
6

E-tipi hafif ağırlıklar gibi, yeni XKSS modelleri de 1957’de Jaguar’ın Brown Lane fabrikasında bir yangında yok edilen dokuz otomobilin yerini alarak dönem şasi numaraları alır.
Los Angeles’taki bir kerelik XKSS şovu, müşteri otomobillerinin inşa edileceği bir plan olarak kullanılacak ve 18 aylık araştırma ve geliştirmenin doruk noktasıdır.
1957 XKS’lerin birkaç orijinal örneği, gövdesi, şasi ve parçaları da dahil olmak üzere otomobilin kapsamlı bir dijital görüntüsünü oluşturmak için tarandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *