Ferrari, 70. yıldönümünü 70 ünlü Paintjobs

ile kutluyor Ferrari, 70. yıldönümünü stil olarak kutluyor ve festivallerin bir parçası olarak beş otomobili için 70 ‘liveri’ lansmanını duyurdu. Boya ve iç kombinasyonlar, Ferrari’nin Terzi Made programı aracılığıyla mevcuttur ve markanın geçmişten birçok ünlü otomobillerinin anılarını uyandırır. Ferrari, 2016 Paris Motor Fuarı’nda dört örnek gösterdi.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

Birincisi, tüm zamanların en başarılı Grand Prix şoförüne haraç veriyor – Michael Schumacher. Ferrari, 488 GTB’de üniformayı gösterdi ve Schmacher’ın 2003 F1 otomobili için beyaz detaylarla kırmızı.
16

Başka bir F1 yıldızı ‘Sterling’ modeliyle onurlandırıldı – Stirling Moss’un 250 GT Berlinetta’sını anımsatan bir boya şeması. Paris’te bir F12 Berlinetta, kapılardaki kaput ve beyaz yuvarlaklar boyunca beyaz bir şeritle benzer bir koyu mavi boyadığı için sergileniyor.
• Paris Motor Show 2016
Ferrari’nin California T’deki ‘Steve McQueen’ ünlesine kimin ilham verdiğini anlamak için hiçbir ödül yok. Kahverengi boya şeması ve bronz deri iç mekan ile aktörün 1963 250 GT Berlinetta gibi güverte.
16

Ferrari’nin gösterdiği son araba muhtemelen en çarpıcıydı. ‘Yeşil Mücevher’ adlı bir üniformada 488 örümcek ve 1965 ve ’66’da David Piper’ın Ferrari 365 P2’den ilham alıyor. Altın tekerlekler, yan tarafta büyük bir dairesel sayı ekranı ile parlak yeşil bir boya işine karşı ayrı duruyor.
Her biri 70 liveride beş Ferrari modeli sunuldu ve toplam 350 araba anlamına geliyordu. Yine de hepsi satıldı – Ferrari markasının gücünün bir kanıtı.
Ferrari’nin ünlü yarış liveyleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *