Alfa Romeo Giulia GTA ve GTAM: Alfa’nın İnanılmaz Salamları Keşfedilen

Alfa Romeo, 110. yıldönümünü kutlamak için yeni Alfa Romeo Giulia GTA’daki GTA rozetini geri getiriyor. Araç, Giulia Quadrifoglio’yu taban ağırlığı olarak alır ve aynı zamanda bir demet aerodinamik ince ayarlar getirir. İki versiyon var – GTA ile birlikte, tam yarış koltukları, bir rulo kafesi ve arka tezgahın silinmesi ile işleri ekleyen GTAM’dır.
Hem GTA hem de GTAM yinelemelerinde sadece 500 örnek sunulacak. Euro olarak, Giulia GTA 176.500 € ‘dan geçecek ve GTAM ayar sahipleri en az 181.500 € geri dönecek. İngiltere alıcıları için ALFA, maliyetin satın alma noktasında Sterling’e dönüştürüleceğini belirtiyor. Mevcut döviz kurları ile alıcılar, 154.000 £ ve 158.000 £ ‘lık maliyet tanımlarını kontrol ediyor.

2022’yi elde etmek için en iyi 10 en iyi performans aracı

Giulia GTA, Quadrifoglio’nun 2,9 litrelik iki turbo V6 – motorunu koruyor, ancak güç 503bhp’den 533bhp’ye yükseliyor. Ağır tasarruf etmek için tahrik milleri, kaput, çatı, ön tampon, ön tekerlek kemerleri ve arka tekerlek kemer iç mekanları için yeni bir egzoz sistemi ve karbon fiber kullanılır. Motor, kapılar ve süspansiyon bileşenleri gibi çok daha fazla alüminyum kullanır.
29

GTA’nın Quadrifoglio ile karşılaştırıldığında aerodinamik modifikasyonları çıplak gözle görülür. GTAM’da bir çene ayırıcı ile tamamlanmış yeni hava girişlerine sahip çok daha agresif bir şekilde şekillendirilmiş ön tampon var. Yeni yan etekler takılırken, büyük bir arka kanat da benzer şekilde bootlid üzerindeki konumunu alıyor. Arka, arka ve arka 50 mm daha geniş izler sayesinde araç da daha geniş görünüyor. Aynı şekilde yeni bir yay seti, amortisörler ve çalılar da dahil olmak üzere süspansiyon değişiklikleri vardır.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *