Ford, 2017’de

İngiltere’de ve Avrupa’daki otonom araçları test etmek için Yeni Yılda Avrupa yollarında kendi kendine sürüş araçlarını test etmeye başlayacağını doğruladı. .
Otomobil üreticisi, Palo Alto Araştırma Çalışması’nın yanı sıra ABD’de yenilikçiliği, ABD’nin Mondeo eşdeğeri olan yaklaşık 30 özelleştirilmiş Ford füzyonu olan bir filo kullanıyor.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

• Sürücüsüz arabalar hakkında anlamanız gereken her şey
Diğer birçok otomobil üreticisinin aksine, Ford yeniliği sadece özerklikle akılda tutarak kuruyor. Kişisel alıcılara yönelik olmak yerine, isteğe bağlı bir mobilite şirketi üretmek için 2021 yılına kadar yollarda herhangi bir direksiyon simidi veya pedal olmadan kendi kendine giden bir araca sahip olmak istiyor.
Ford şimdi 2017’den itibaren kendi kendini süren sistemlerini Avrupa yollarında test etmek için ilgisini çekecek.
Direksiyon simidinsiz araçların her türlü yol ortamında ve sadece karşılaştıkları Kaliforniya otoyollarında değil, aynı zamanda çok fazla değil. Avrupa Ford için Otomatik Sürüş Yöneticisi Thomas Lukaszewicz, “Yolun Kuralları Ülkeden Ülkeye Değişir, Web Trafiği Ensionları ve Yol Tasarımları Farklıdır ve Sürücülerin Bisikletçilerle Taşınmış Yollar paylaşması muhtemeldir.” Dedi.
Ford, Essex’teki mühendislik üssüne dayanarak İngiltere’de test edeceğini doğruladı. Firmanın Köln’deki Ar -Ge merkezleri ve Almanya’nın Aachen merkezleri, Avrupa ilerleme aşaması için kıta merkezleri olacak.
Duyuru ile birlikte, Ford, sürücüsüz araçlara yeni bir anketin bulgularını ve sürücülerin yakın zamanda keşfedilen boş zamanlarını nasıl geçireceklerini yayınladı.
Olağan şüpheliler- bir cep telefonu kullanmak, yemek yemek ve televizyona yetişmek- hepsi güçlü bir şekilde puan, ancak büyüleyici bir yan not var. araba sürmek.
Kurumun çalışmasına bakmak için sürücüsüz bir araca güvenir misiniz? Aşağıda anlayalım …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *