“Müşterimiz,” Herkes “ın bir Ferrari olduğunu, bu utanç verici”

, motor endüstrisinde “kolay” ama çekici bir kariyer mi aradığını bulabilir ve bulabilir mi? Ardından, en az altı figüre mal olan rüya otomobilleri satan bir işe inmeden önce kendinize keskin bir takım elbise alın. Bu tür erkekler ve giderek artan bir şekilde kadınlar için pozisyonlar süper otomobil dünyasında.
Bu büyük ölçüde New York ve Los Angeles’taki göz sulandırıcı zengin alıcılar sayesinde-çünkü ABD hala böyle tekerlekler için en önemli ve etkili pazar olarak yer alıyor. Bu nedenle, son New York Otomobil Fuarı’ndaki küçük ama mükemmel bir şekilde oluşturulmuş Supercar forumu standının şehirdeki en pahalı gayrimenkul parçası olarak kabul edilmesi uyguntu.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

ABD organizatörlerinin “sevimli İrlanda aksanı” olarak tanımladığım gerekçesiyle, forumun atanan moderatörüydüm. Kaçınılmaz olarak, sahne Koenigsegg’in varlığı ile kutsanmıştı ve satış patronu Tariq Ali, müşterilerinin çoğunun otomobilini bir rakip üzerinden satın almaya ikna edilmesi gerekmediğine güvendi. “Koenigsegg artı Spyker ve Rimac’ı seviyorlarsa,” dedi, “üçünü de sipariş edecekler.”
• Şu anda satışa sunulan en iyi süper otomobiller
Victor Mullen, Spykers’ı değiştirmenin genellikle “çok kolay bir satış” olduğunu kabul ediyor: “Tipik bir müşteri mi? Gençken bir Porsche 911 satın aldı. Ama tüm akranları da vardı. Böylece bir Ferrari, Bentley veya Aston’a gidiyor. Sonra banliyölere taşınır ve ‘herkesin’ bir Ferrari 488 olduğunu bulur. Bu çok utanç verici. İşte o zaman Spyker gibi bir butik markaya gidiyor. ”
Rimac’ın baş işletme görevlisi Monika Mikac’ın çok farklı bir yaklaşımı var. “Her zaman potansiyel bir müşteriye söylüyorum, arabamızı denemek zorundalar. O zaman onu sevecekler. ” Bir süper otomobil üreticisinin zaman zaman başka bir süper otomobil yerine pahalı bir resim veya heykelle yapabileceğini iddia eden bir müşteriyle uğraştığı gerçekten mi?
“Evet bu doğru. Ancak müşteriye, bir rimac satın alırsa, onu sürebileceğini ve onu evde, sürücüde, garajda veya otomobil koleksiyonunda veya her yerde bir sanat eseri olarak konumlandırabileceğini söylüyorum. Arabalarımızı üretmek için çok zaman, çaba, tutku ve para yatırılıyor ”diyor.

Sadece VW Group’un etkileyici ama nispeten küçük Hırvatistan merkezli şirketini yakalamadığı gibi dev, zengin bir yırtıcı dua ediyorum. Dikkat edin, muhtemelen rezil ve ayrılan başkanı Dieselgate şöhretinden daha iyi bir VW şefi olduğunu kanıtlayacaktı.
Mike’a katılıyor musun? Aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *