Uncategorized

LEGO, Quick & Furious Films’ten

Yeni Dodge Charger’ı Hızlı ve Öfkeli Franchise’daki son film, Coronavirus Salgın tarafından 2021’e kadar geri itilmiş olabilir, ancak Lego’nun 1.077 parçalı bir açılmasını engellemedi. Birincil karakter Dominic Toretto’nun Dodge Charger’ın teknik versiyonu. Zorlu kilitlenmedeki dünyanın çoğunun yanı sıra, kit evsel can sıkıntısına mükemmel bir panzehir kanıtlayabilir.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

İlk 2001 Quick & Furious filminde yer alan şarj cihazı, sonraki devam filmlerinde farklı görünümler aldı ve gelecek filmde geri dönecek. Tıpkı orijinal otomobil gibi, LEGO Technic sürümü de bir V8 motoru ile birlikte gelir, toplam hareket pistonları ve silindirlerle birlikte gelir.
Çift Wishbone süspansiyonu, bagaja monte edilmiş nitro şişeleri, tekerlekli bir çubuk ve kokpit ateş söndürücü tüm özellikleri gibi, tasarımın film otomobilinin gerçekleştirdiği tekerlekleri yeniden yaratmasını sağlayan bir stand.
Üzerinde bulunan otomobiller ve kamyon, 1968’den 1971’e kadar inşa edilen ikinci nesil şarj cihazının güçlü R/T versiyonudur. Stok R/T (yol ve pist için kısa) şarj cihazı 7.2 litrelik bir 440 ile geldi Magnum motoru, daha güçlü 7.0 litrelik HEMI motoru isteğe bağlı. Şarj cihazının hızlı ve öfkeli versiyonunda yapılan değişiklikler arasında LEGO kitinde yeniden oluşturulan geniş bir süper şarj cihazı bulunmaktadır.
1: 13 ölçekli tasarım, 10 yaş ve yukarıdaki inşaatçılara yöneliktir ve 27 Nisan’da dünya çapında satış açılmasıyla bugün ön sipariş verilmiştir. Fiyatlar henüz teyit edilmedi, ancak aynı şekilde karmaşık teknik perakende satışlar yaklaşık 140 £.
Lego’nun yeni yaratılışına neye inanıyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde anlayalım …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *