2021’de yeni JCW Electric Hot Hot Hatch

Small, tamamen elektrikli bir John Cooper Works modeli geliştireceğini duyurdu ve bu resmi casus görüntüleri onay olarak yayınladı.
Sadece birkaç hafta önce küçük Bernd Körber başkanı Car Express’e şirketin gelecekteki JCW performans modelleri için elektrik gücünü araştırdığını ima etti – ve ne olduğunu görmek için uzun süre beklemek zorunda kalmadık.

Yeni Küçük JCW GP 2020 İncelemesi

Electric JCW hakkında hiçbir teknik bilgi yayınlanmadı, ancak bu resmi görüntüler, yakın zamanda piyasaya sürülen GP3’ün elektrikli bir versiyonunun elektrikli ilk sıcak küçük olacağını açıkça gösteriyor.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

Çatıya monte edilmiş kanat, kabarık tekerlekler ve agresif gövdeler doğrudan GP3’ten aktarıldı, ancak arkaya yakından bakın ve merkez çıkış egzozunun eksik olduğunu göreceksiniz-bunun tam bir EV olduğuna dair açık bir gösterge.
16

Mini’nin en yeni EV planlarının duyurulması üzerine konuşan Körber, “Küçük elektrikle, zevk ve elektrikli hareketliliğin ne kadar iyi birleştirilebileceğini gösterdik. Şimdi John Cooper Works markasının performans tutkusunu elektromobiliteye çevirme zamanı. Bu yüzden John Cooper Works modelleri Elektrikli Drive ile kavramlar geliştirmek için çok çalışıyoruz. ”
Mini’nin bir JCW üç kapıyla elektrikli olma seçeneği nispeten basittir; Geleneksel küçük elektrik, şirkete yeni bir kuruluş veya platform geliştirmeye yatırım yapmak zorunda kalmadan çalışmak için doğrudan bir temel verir. GP3’ü elektrikli makyaj için iyi bir aday yapan şey, performansa odaklanmasıdır; Arka koltuk yoktur, bu nedenle küçük elektrikli sıcak kapağı, gücü feda etmek zorunda kalmadan menzili artırmak için küçük elektrikte bulunandan daha büyük bir pille sığabilir.
Tüm elektrikli JCW’nin 300bhp bölgesinde olmasını bekleyin ve sıcak kapağın 2021’in sonuna kadar gelmesi muhtemeldir.
Tamamen elektrikli küçük bir JCW sıcak kapak beklentisinden heyecan duyuyor musunuz? Yorumlar bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *