Uncategorized

2018 Cenevre Motor Fuarı’nın

En İyi Otomobilleri 2018 Cenevre Motor Fuarı, 2017’nin etkinliği kadar çılgındı ve sayısız yeni üretim otomobil ve konsept otomobiller İsviçre’deki Cenevre Palexpo’da çıkış yaptı.
Beklendiği gibi, SUV’ler, elektrifikasyon ve Dizel’in giderek daha belirsiz geleceği, katılımdaki üreticiler için altında yatan temalar olmuştur ve bu yılki gösterinin baskısı otomobil endüstrisinin geleceğini istemekle ilgilidir.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

• 2018 Cenevre Motor Fuarı’ndaki tüm haberleri yakalayın
Yeni Audi A6, Mercedes A-Serisi ve Hyundai Santa Fe’nin beğenilerinin manşetlere hakim olması bekleniyordu ve bu otomobiller kesinlikle bir sıçrama yaparken, diğer karanlık atlar ortaya çıktı.
Böyle bir aygır, yeni hibrit motor yelpazesi ve “daha ​​sevindirici bir sürüş” garantisi ile halkın dikkatini çeken yeni Toyota Auris. Hatchback sınıfında kesinlikle görülmesi gereken bir şey…
Doğal olarak, 1.100bhp+ Aston Martin Valkyrie Amr Pro, 1.479bhp Bugatti Chiron Sport ve 1.888bhp rimac C_TWO gibi hız makineleri de bol miktarda gördük.
Ancak hangi otomobiller Car Express ekibine en çok göze çarpıyordu? Uzmanlarımız Cenevre 2018’in en iyi otomobillerini seçtiler ve aşağıdaki gibi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *